wtorek, 17 lipca 2012

Poszukiwania idealnego szamponu

Cześć!
Chcę Wam dzisiaj pokazać szampon i odżywkę Garnier'a Volume Restructure.
Szampon przeznaczony jest do włosów cienkich, bez objętości i przetłuszczających się. Po przetestowaniu nie jest on moim ideałem. Produkt jak każdy, ma kilka plusów i minusów. Szampon dobrze się pieni, ładnie pachnie, nie obciąża włosów, konsystencja nie jest zbyt gęsta, dlatego jest średnio wydajny. Kupiłam do mając nadzieje, że moje włosy będą wydawały się gęstsze i będą rzadziej się przetłuszczały. Ale okazał się wielkim rozczarowaniem. Owszem, włosy po umyciu i wysuszeniu mają większą objętość, ale nie utrzymuje się ona długo. Po jakiejś godzinie włosy klapną.Czy włosy są dłużej świeże i rzadziej się przetłuszczają? Nie, moje włosy po dobie są tłuste. Szampon nie spełnił moich oczekiwań, a na dodatek po jego użyciu ciężko rozczesuje się moje włosy:(
Dlatego postanowiłam kupić odżywkę z tej samej serii. I co o niej mogę powiedzieć? Tak jak w przypadku szamponu, odżywka ładnie pachnie. Odżywka ułatwia rozczesywanie włosów, wygładza je dzięki czemu się nie elektryzują, nie obciąża ich, konsystencje ma typową dla odżywek. Jednak nie odżywia włosów na dłuższą metę, nie poprawia ich stanu i  nie dodaje włosom objętości.
Mam też zastrzeżenia do opakowań, ich zamknięcie jest do kitu, można sobie na nim paznokcie połamać
:(
Dalej będę szukać mojego ideału.

Nie polecam.


Cena szamponu: 14zł/400ml
Cena odżywki: 9zł/200ml

Karola

4 komentarze:

 1. Miałam ten szampon i nie byłam zadowolona ..

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam teraz szampon dodający objętości (jakaś nowa seria) i jestem mega niezadowolona,

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawniej te Fructisy były lepsze...miałam kiedyś szampon do włosów przetłuszczających się i był fajny,niedawno kupiłam Citrus Detox i doopa...więc i na ten się nie skuszę,dzięki Karolka za opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że teraz Fructis stawia na ilość a nie jakość...

  OdpowiedzUsuń