środa, 18 lipca 2012

Gruboziarnisty peeling Perfecta.

Cześć!
Dzisiaj opiszę gruboziarnisty peeling wygładzający do cery tłustej i mieszanej Perfecty.
Kilka słów producenta:
"Drobinki orzecha włoskiego delikatnie usuwają ze skóry martwy naskórek. Minerały morskie i koktajl witamin A, E, B5 wspomagają barierę ochronną skóry i chronią ją przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Alantoina łagodzi podrażnienia, a miód z dzikich kwiatów odświeża cerę i nadaje jej ładny, zdrowy koloryt."


A co ja mogę o nim powiedzieć?
Ogólnie nie jest zły.
Produkt ma zwartą konsystencję, w której zawarte są drobinki orzecha. Podczas aplikacji przyjemnie masują cerę. Peeling ma przyjemny, świeży, niedrażniący zapach. Kolor? Coś pomiędzy zielenią a kolorem niebieskim (zdjęcia dobrze go oddają).
Peeling dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka, ładnie oczyszcza pory i wygładza cerę. Jenak nie jest to długotrwały efekt, już następnego dnia skóra jest taka sama jak przed zastosowaniem peelingu. Po zastosowaniu cera jest odświeżona i ma ładniejszy koloryt oraz jest zmatowiona.
Uważam, że peeling jest dość wydajny. 10 ml saszetka wystarcza na 3-4 krotne użycie. Nie wiem czy skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie, ale na pewno będę sięgała, co jakiś czas po saszetkę.

A tutaj skład:

 Z czystym sumieniem mogę go polecić:)
A co Wy o nim sądzicie? Lubicie go?

Cena 2zł/10ml

Karola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz